Links:nike free pas chernike free pas chernike free pas chernike free pas chernike free pas chernike free pas chernike free pas cherlouboutin pas chernike air max pas chernike air max pas chersac longchampnike air max pas chernike air max pas chernike air max pas cher Windows Movie Maker (windows xp,vista,7,8) - Chomikuj PobierzWyszukiwarka plików w serwisie chomikuj.pl

Witaj w serwisie chomikujpobierz.pl - Zapraszamy do wgrywania i pobierania u nas.

Kategorie Kategorie: 326
Programy i artykuły Programy i artykuły: 838
Oceny Oceny: 59
Słowa kluczowe Słowa kluczowe: 3593

Odwiedza nas 653 gości oraz 0 użytkowników.

Panel logowania

Aby dodać program na stronę musisz się zalogować.

Reklama

Najnowsza pozycja

Windows Movie Maker (windows xp,vista,7,8)

Windows Movie Maker (windows xp,vista,7,8)
5.0/5 ocena (2 głosów)
Odsłon: 817
  • Producent: Microsoft Windows
  • Aktualizacja: 29 wrzesień 2012
  • Ściągnięć: 60
  • System operacyjny: Windows
  • System operacyjny: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7 / 8
  • Licencja programu: Freeware (bezpłatna)

Movie Maker

Tworzenie i udostępnianie własnych filmów wideo przy użyciu systemu Windows 7 i programu Movie Maker jest łatwiejsze niż kiedykolwiek przedtem. Ten program stanowi część pakietu Podstawowe programy Windows, który można bezpłatnie pobrać. Pakiet zawiera też narzędzia do obsługi fotografii, wiadomości błyskawicznych, poczty elektronicznej, sieci społecznościowych i inne.

Movie Maker nie został dołączony do systemu Windows 7. W systemie Windows 7 można jednak nadal tworzyć filmy z plików wideo i zdjęć po zainstalowaniu programu do edycji wideo innej firmy lub nowej wersji programu Movie Maker.


Uwaga: Movie Maker może już być zainstalowany na komputerze. Aby to sprawdzić, kliknij przycisk Start Ilustracja pokazująca przycisk Start, w polu wyszukiwania wpisz movie maker i zobacz, czy program pojawi się na liście wyników.

Łączenie filmów wideo i fotografii

Przy użyciu programu Movie Maker można tworzyć filmy z własnych fotografii i filmów wideo — niezależnie od tego, czy znajdują się one na komputerze, czy też ciągle w aparacie bądź kamerze.

Łatwa edycja

Można użyć efektów specjalnych i kompozycji programu Movie Maker, aby stworzyć wyjątkowy film. Aby edytować filmy, wystarczy teraz przeciągnąć sceny, fotografie czy efekty przejść i upuścić je w żądanym miejscu. Można nawet użyć funkcji autofilmu, aby utworzyć film automatycznie.

Ilustracja edycji filmu wideo przy użyciu programu Movie Maker Przy użyciu programu Movie Maker można łatwo edytować filmy.

Udostępnianie filmów w trybie online

Wystarczy tylko kilka kliknięć, aby udostępnić filmy w ulubionych serwisach społecznościowych, takich jak YouTube i Facebook, lub wysłać je do usługi Skydrive. Możesz oglądać filmy ze znajomymi podczas rozmowy w programie Windows Live Messenger.

Dodawanie wideo

Rozpocznij pracę nad tworzeniem i edycją filmu, dodając najpierw wszelkie pliki wideo, z których chcesz korzystać, w programie Movie Maker.

Na karcie Strona główna w grupie Dodaj kliknij opcję Dodaj wideo i fotografie. Trzymając wciśnięty klawisz Ctrl, kliknij pliki wideo, z których chcesz korzystać, i kliknij przycisk Otwórz.

 

Przycinanie wideo

Aby przyciąć klip wideo na początku lub na końcu, tak aby w ostatecznej wersji filmu znalazła się tylko jego część, kliknij plik wideo do przycięcia i przeciągnij wskaźnik odtwarzania z serii ujęć do żądanego punktu rozpoczęcia lub zatrzymania odtwarzania wideo w filmie. Wykonaj jedną z następujących procedur:

  • Aby ustawić nowy punkt początkowy, w obszarze Narzędzia wideo na karcie Edycja w grupie Edytowanie kliknij opcję Ustaw punkt początkowy.

  • Aby ustawić nowy punkt końcowy, w obszarze Narzędzia wideo na karcie Edycja w grupie Edytowanie kliknij opcję Ustaw punkt końcowy.

 

Podział wideo

Wideo możesz podzielić na dwa mniejsze fragmenty, a potem kontynuować edycję. Na przykład po podzieleniu wideo możesz przenieść jeden fragment wideo przed drugi, aby zmienić kolejność ich odtwarzania w filmie.

Aby podzielić wideo na dwa fragmenty, kliknij plik wideo i przeciągnij wskaźnik odtwarzania do punktu podziału. W obszarze Narzędzia wideo na karcie Edycja w grupie Edytowanie kliknij opcję Podziel.

 

Przyspieszanie lub zwalnianie wideo

Możesz zmienić szybkość wideo w programie Movie Maker, aby przyspieszyć lub zwolnić jego odtwarzanie w filmie.

Aby zmienić szybkość wideo, kliknij plik wideo. Następnie w obszarze Narzędzia wideo na karcie Edycja w grupie Dostosuj kliknij kolejno listę Szybkość i ustawienie szybkości (w zależności od tego, o ile chcesz zwiększyć lub zmniejszyć szybkość wideo).

Komentarze (0)

Skomentuj

Komentujesz jako Gość.

Frogilla | Aukcje | Chrzescijanie | Tablica Allegro
Tagi: chomikuj, pobierz, download, sciągnij, programy, filmy, gry, darmowe, wyszukiwarka plików chomikuj.pl

Chomikuj Pobierz

Chomikuj Pobierz